Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.11.15, 01:54   #17
Cem1907
Uzman Üye

Cem1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 173
Ettiği Teşekkür: 3907
Aldığı Teşekkür: 10189
Rep Derecesi : Cem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yeni Chp’ye Lider Adayımı Açıklıyorum | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Valla bazen ağzımı bozmamak için zor tutuyorum. Siyaset o kadar rezil ki, sormayın. Her partinin, bakın her partinin il başkanlığı seçimlerinde bulundum. İnsanların yüzlerini kapatın (badem bıyıklardan kişinin ne olduğu belli olabilir) parti bayraklarını kapatın, hiçbir fark göremezsiniz. Hepsi aynı terane.

Delegelerin oy vereceği il başkan adayına yalakalıkları, il başkanı adayların delegelere yaptığı samimi davranışlar, oy sayımı sonunda hepsi bitiyor...

akp nin Cumhuriyet ile davası olmasa, CHP yüzde 25 bile alamaz....

Aday kim olursa olsun oy oranlarında hatırı sayılır bir değişiklik olmaz. E tabi yine de insanlar umudunu kaybetmeyip, birşeyler yapmak istiyor, bu da takdire şayan...

* * *

Eğitim, eğitim, eğitim... Tek yol eğitimden geçiyor, Türk insanın eğitim düzeyi belli. Bakmayın bazı profesörlerin bile gerici olduğuna.. Kötü örnek, örnek olmaz.

En az kitap okuyan, eğitim düzeyi düşük olan yerlerin büyük bir çoğunluğunda akp silme götürüyorsa, bu bir rastlantı değildir.

* * *

Liderlik eğitim vs. ile olmaz. Liderliğin ayrı bir ruhu vardır. Hitabetin iyi olacak, hazır cevap olacaksın, e biraz da yalancı... Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa'da olsa, on numara bir lider olur. Burası Türkiye...
Tamamen katılıyorum size Ersan Bey.