Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.11.15, 12:45   #21
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Adım Adım Alkol Yasağı!

Sevgili @Mediter yazdıklarımı iyi oku ben bile içkili müzikollere gidip içki içtiğimi söyledim ha 4 kadehten sonra meze tabağına kusarım o ayrı. Şeriatı savunan birinin ağzından duyamazsın bunları ben Cumhuriyet cocuğuyum. Bundan da gurur duyuyorum. Beni bir daha bu şekilde suçlamamanı rica ediyorum.

Foruma zarar veriyorsun demişsin; Aşağı yukarı 3 yıldır buradayım tam da bilmiyorum ama herhalde 3 yıl olmuştur. Benim buraya zararım olmaz faydam olur. Senin mantığına göre benim burada şimdi müritlerim olması lazımdı Slowerin senin zannettiğin kadar eli kolu uzun değil slower o kadar güçlü bir adam değil.

Beni bura da seven insanlar sevmeyenlerden daha fazla, ben bunu bilmesem zaten hiç girmem buraya..

İnsanlara art niyetle yaklaşma, insanları biraz tanımaya çalış. İnsanlara azıcık sevgiyle yaklaş.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Slower'in Mesajına Teşekkür Etti