Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.11.15, 14:41   #23
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Adım Adım Alkol Yasağı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Sevgili @Mediter yazdıklarımı iyi oku ben bile içkili müzikollere gidip içki içtiğimi söyledim ha 4 kadehten sonra meze tabağına kusarım o ayrı. Şeriatı savunan birinin ağzından duyamazsın bunları ben Cumhuriyet cocuğuyum. Bundan da gurur duyuyorum. Beni bir daha bu şekilde suçlamamanı rica ediyorum.

Foruma zarar veriyorsun demişsin; Aşağı yukarı 3 yıldır buradayım tam da bilmiyorum ama herhalde 3 yıl olmuştur. Benim buraya zararım olmaz faydam olur. Senin mantığına göre benim burada şimdi müritlerim olması lazımdı Slowerin senin zannettiğin kadar eli kolu uzun değil slower o kadar güçlü bir adam değil.

Beni bura da seven insanlar sevmeyenlerden daha fazla, ben bunu bilmesem zaten hiç girmem buraya..

İnsanlara art niyetle yaklaşma, insanları biraz tanımaya çalış. İnsanlara azıcık sevgiyle yaklaş.
@Slower ben seni çok iyi anlıyorum,
Ve daha önceki bir çok yorumumda da söylediğim gibi, sen çağdaş, demokratik bir ortamda yaşayıp, Atatürk hayranı olduğunu söylerken,
tercih (oy kullanırken) yaşantının tam aksine,
Atatürk düşmanlarının, Atatürk'ün devrimlerini ve ilkelerini yok etmeye çalışan bir güruhla birlikte hareket ediyorsun.
Bir taraftan içki içerken, diğer taraftan içki içiyorlar diye, film setlerini, sanat galerilerini, barları basanlara oy veriyorsun.
AKP ve taraftarları artık açık açık Atatürk'e ve eserlerine saldırırken, adım adım rejim değişikliğine giderken (bu amaçla Osmanlı özentilerini pompalarken) sen hala gidilen yolun sonunu görmekten uzaksın ve Atatürk'ün laik, demokratik çağdaş Cumhuriyet'ni yıkmak isteyenlerle birlikte kürek çekiyorsun.
Kısacası,

Sen ne yaptığını, nereye gittiğini bilmeyen , bindiği dalı kesen bir kişiliksin.
Ya yaşantını savun, veya peşinde gittiklerin (desteklediklerin) gibi yaşa...

''Önce ellerini başının arasına al, (bir kez olsun bir düşün);
Peşinde olduklarım neler yapıyor, ne yapmak istiyorlar, bu gidiş nereye (neye) götürür'' diye