Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.11.15, 15:00   #24
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Adım Adım Alkol Yasağı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
@Slower ben seni çok iyi anlıyorum,
Ve daha önceki bir çok yorumumda da söylediğim gibi, sen çağdaş, demokratik bir ortamda yaşayıp, Atatürk hayranı olduğunu söylerken,
tercih (oy kullanırken) yaşadığının tam aksine, Atatürk düşmanlarının, Atatürk'ün devrimlerini ve ilkelerini yok etmeye çalışan bir güruhla birlikte hareket ediyorsun.

Bir taraftan içki içerken, diğer taraftan içki içiyorlar diye, film setlerini, sanat galerilerini, barları basanlara oy veriyorsun.

Kısacası;

Sen ne yaptığını, nereye gittiğini bilmeyen, bindiği dalı kesen bir kişiliksin.

Ya yaşantını savun, veya peşinde gittiklerin (desteklediklerin) gibi yaşa...

''Önce ellerini başının arasına al, (bir kez olsun bir düşün);
Peşinde olduklarım neler yapıyor, ne yapmak istiyorlar, bu gidiş nereye (neye) götürür'' diye
Bu şekilde çok insan var. Her birinin ayrı ayrı çıkarları olsa gerek. Hiçbir çıkarı olmadan bu şekilde davrananların, ülkenin durumundan bihaberdir, apolitiktir.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti