Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.11.15, 02:00   #19
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 987
Ettiği Teşekkür: 46022
Aldığı Teşekkür: 39595
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yeni Chp’ye Lider Adayımı Açıklıyorum | Yılmaz Özdil

CHP konusunu Umut Oran, Süheyl Batum ve diğer Cumhuriyetçi CHP' lilerden dinlemekte fayda var.

Ben kendi payıma CHP' nin Y/CHP' ye dönüştürülerek BOP denen projeye uygun hale getirildiğini yıllardır söylüyorum. Bunları şimdi CHP' den tasfiye edilen ve yerleri kürtçü ve İslamcı dandiklerle doldurulan CHP' liler de söylüyor.

Mesela kalk Süheyl Batum' u, Emine Ülker Tarhan' ı, Umut Oran' ı ve bir çok değerli emperyalizm karşıtını partiden uzaklaştır ve yerlerine beş para etmez BOP sözcülerini getir...

CHP denen parti tepeden inmeci bir parti oldu.

Ama son 2 seçimde de CHP il ve ilçe teşkilatlarının yani faal tabanın gerçekten CHP yönetimine muhalif olduklarını yaşayarak gördüm. Ancak o kadar ''rezil'' bir delege sistemi var ki; bu sistem devam ettiği sürece CHP olmaz; sadece Y/CHP, AKP;' nin yedek kulübesi olarak kalır.