Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.11.15, 02:16   #20
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yeni Chp’ye Lider Adayımı Açıklıyorum | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
CHP konusunu Umut Oran, Süheyl Batum ve diğer Cumhuriyetçi CHP' lilerden dinlemekte fayda var.

Ben kendi payıma CHP' nin Y/CHP' ye dönüştürülerek BOP denen projeye uygun hale getirildiğini yıllardır söylüyorum. Bunları şimdi CHP' den tasfiye edilen ve yerleri kürtçü ve İslamcı dandiklerle doldurulan CHP' liler de söylüyor.

Mesela kalk Süheyl Batum' u, Emine Ülker Tarhan' ı, Umut Oran' ı ve bir çok değerli emperyalizm karşıtını partiden uzaklaştır ve yerlerine beş para etmez BOP sözcülerini getir...

CHP denen parti tepeden inmeci bir parti oldu.

Ama son 2 seçimde de CHP il ve ilçe teşkilatlarının yani faal tabanın gerçekten CHP yönetimine muhalif olduklarını yaşayarak gördüm. Ancak o kadar ''rezil'' bir delege sistemi var ki; bu sistem devam ettiği sürece CHP olmaz; sadece Y/CHP, AKP;' nin yedek kulübesi olarak kalır.
Sadece tabana kulak verilse; MHP gibi barajı zor aşar CHP

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti