Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.11.15, 03:21   #7
Cem1907
Uzman Üye

Cem1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 173
Ettiği Teşekkür: 3907
Aldığı Teşekkür: 10189
Rep Derecesi : Cem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İstanbul 3 Kez Sallandı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Suzim Mesajı göster
17 Ağustos depreminden sonra bi korku kaldı bende
O günleri hiç unutamıyorum .
Unutulur mu o felaket gece hiç?Bursa tarafı da çok sallandı.Bazı anektodlar aktarayım o gece ilgili.Gece 2 duble rakı içmiştim ve uykum kaçmıştı.Deprem başlamadan kısa bir süre önce büyük bir fırtına koptu.Salon balkonuna koştum,ağaçlar yere yatıyordu.Neyse odama döndüm bu sefer arka bahçede sokak kedileri ve köpekleri canhıraş çığlık atıyorlardı ve akabinde korkunç bir gürültü başladı.Hemen annemi kaldırdım ve ayağını yerden keserek merdivenlerden dışarı,kadıncağız o arada düştü dirsekleri,dizleri kan içinde kaldı.Üzerimde sadece bir slip vardı.Korkudan ishal oldum ve arka bahçede işimi görmek üzereyken bizim mahallenin bir köpeği geldi burnunu bizim arkaya dayadı.Sabaha kadar yapamadım!

Kızkardeşim ise olayın merkezinde Çınarcıkta yazlıkta idi.Onlardan 2 gün haber alamadık.Orada büyük sallantı olmuş.

Hepimizin psikolojisini etkiledi o büyük deprem.Kaç gece bir park da arabada yattım!