Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.11.15, 03:43   #8
Suzim
Müdavim

Suzim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1199
Ettiği Teşekkür: 15582
Aldığı Teşekkür: 21872
Rep Derecesi : Suzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İstanbul 3 Kez Sallandı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem1907 Mesajı göster
Unutulur mu o felaket gece hiç?Bursa tarafı da çok sallandı.Bazı anektodlar aktarayım o gece ilgili.Gece 2 duble rakı içmiştim ve uykum kaçmıştı.Deprem başlamadan kısa bir süre önce büyük bir fırtına koptu.Salon balkonuna koştum,ağaçlar yere yatıyordu.Neyse odama döndüm bu sefer arka bahçede sokak kedileri ve köpekleri canhıraş çığlık atıyorlardı ve akabinde korkunç bir gürültü başladı.Hemen annemi kaldırdım ve ayağını yerden keserek merdivenlerden dışarı,kadıncağız o arada düştü dirsekleri,dizleri kan içinde kaldı.Üzerimde sadece bir slip vardı.Korkudan ishal oldum ve arka bahçede işimi görmek üzereyken bizim mahallenin bir köpeği geldi burnunu bizim arkaya dayadı.Sabaha kadar yapamadım!

Kızkardeşim ise olayın merkezinde Çınarcıkta yazlıkta idi.Onlardan 2 gün haber alamadık.Orada büyük sallantı olmuş.

Hepimizin psikolojisini etkiledi o büyük deprem.Kaç gece bir park da arabada yattım!

Benimde oğlum askerdeydi yalnızdım evde .
Aynen uyuyamamıştım bir sivrisineğin yüzünden.
Gürültü ile birlikte ayağa kalktım beni kendimi kapının önünde buldum .
Bereket tek katlı binada oturuyordum ve çıkış sokağa idi .
Günlerce sokakta kaldım konu komşuyla .
Oğlumla bir hafta görüşemedik .
Veshasıl zor günlerdi allah yaşatmasın .