Konu: Leeds
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.11.15, 08:24   #2
goj
Tam Üye

goj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 1591
Aldığı Teşekkür: 1417
Rep Derecesi : goj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Leeds

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem1907 Mesajı göster
İngiltere'nin kuzeyinde Batı Yorkshire Bölgesi'nin en önemli şehri.

5,5 yıl yaşadım bu şehirde. Adını eski Romalılardan kalmış olan ''Loidis'' den almıştır. Büyük bir şehir değildir. Ben oradayken nüfusu 1/2 milyon şimdilerde ise 750-800 bin civarındadır. Öyle aman aman Turistlerin rağbet ettiği bir şehir değildir. Ancak Londra'dan sonra en iyi alış-veriş merkezidir. Kimya ve bankacılık çok gelişmiştir. Halkı biraz bağnaz ve yabancıları pek sevmez; buna rağmen iyi arkadaşlıklarım oldu. Güzel parkları vardır. Oturduğum evin önünde ve civarında futbol sahaları vardı, bazı akşam üstleri oradaki Türk arkadaşlarla İngilizlere karşı maç yapardık ve hep kazanırdık.
Bende baya yasadim orada cem yillaaaaaaaar once, oradan dewsbury ye gecmistim. Genclik Anilarimi tazeledin sagolasin

"Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır,
yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar. G.B."
goj isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz goj'in Mesajına Teşekkür Etti.