Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.11.15, 11:44   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21549
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Uyuyan Hücreler | Yılmaz Özdil

Niçin neden bu haldeyiz? Her gün belli bir kesim içinde gidip gelen eleştiriler, çok az okunan gerçekler, bilimsel makaleler, öğretici siyasi değerler!

Genel eğitim yoksunluğu, Türk kadının kendine biçilmiş rolü, bu rolü büyük ölçüde kanıksayıp kabullenişi, eğitim, eğitim, eğitim diye kendimizi yırtarken her konuda bilimsel eğitimi savunurken çocukların, eğitim bakanlığı ile irticanın yobazlığın gericiliğin kucağına atılmasında, ülkenin aydınlıktan karanlığa, muasır medeniyet seviyesini yakalama şiarından orta doğu batağına ve yaşam anlayışına sürüklenmesinin nedeni, yukarıdaki yazıya konu olan, halkın sorulara verdiği cehalet içinde gizli değil mi?