Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.11.15, 19:09   #5
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Mali'de Rehine Krizi

Paris'te olmadığı için ilgi çekmeyecektir bundan eminim.

Pariste olsaydı herkes ağlaşırdı aşk şehrine böyle saldırı nasıl olur?(( ühühüh diye isyan ederlerdi.

Ölümleri yarıştırmıyorum. Ama artık ölümlere üzülecek kadar saf olmayıda geçtim. Yarın veya başka bir gün kurban olacaksamda bunu söylediğime pişman olmayacağım.

Anarşist benliğim üzülmeyi reddediyor artık. Yüzyılın silahı olan "Terör"ün devletler tarafından kullanıldığını görmekten bıktım. Ama bunu göremeyenlerin ise nasıl aptal olduklarına artık katlanamıyorum. Buna tahammülüm kalmadı.

Bazı şeyleri anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor. Kan'a devam.. Katliama devam.. Göstermelik saldırılara devam.. Tiyatroya devam? sonraki sahne nerde kaldı? Senarist yazdın mı? güzel...

Uygulamaya koyalım...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.