Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.11.15, 01:24   #95
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46009
Aldığı Teşekkür: 39574
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yeşilköy Oldu Arapköy

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Bir aynanin karsisina gecipte, Andromeda Galaxisinden gelmis olarak, birde kendini dinlesen?.

Bati Politikasinin kölesi olup, sadece sinirin karsi tarafinda doganlari bile önyarginla asiyorsun.

Buralarda, Dogum Atölyelerinde Burunlarini Camlara yapistirmis, Hatice Ahmet diye sayarken, kendi neslinin kuruduguna yananlardan ne farkiniz var?.

Daha dün Ögretmenler günüydü, ondan bile sadece herhangi bir gün diye nem almissin, Hayatin etrafindan gecmesini istemissin.

Kendi Insanligini bir rafa atip, adeta Emperyalist devletlerin kölesi olup, onun Borazanini tutmayi secmissin.

Onun bunun Laflarini Sözlerini tekrarliyorsun amaaaaaaaa, "kendini gelistiripte" Hayatin sana verdigi Emniyeti, baskalarindan esirgiyorsun.

Bunu iyi bil, bugün Suriyeliler, yarinda sizler!.

Bir adim bile ilerleyememissiniz!.

Atamizin Ilkeleri diye, sadece Dudak Tecavüzcülügü yapmaktasiniz!.

Kac Kilo LAIK´lik kese kiyadina yerlestireyim?.
Neden yazdıklarıma karşı çıktığını anlamadım.

Benden yaptığın ve karşı çıktığın alıntı bu:

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo
Açıkçası boş konuşmuşun!

Ne diyor Nazım Hikmet?

''Kabahatin çoğu sende'' diyor değil mi?

Dinci cehalet ile empati yapan, aslında o dinci cehaletin amellerinden de sorumludur!
Bu yazdıklarımda karşı çıkılacak ne var?

İstersen izah et ki ben de karşı çıkmanın nedenini anlayayım.