Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.11.15, 01:47   #35
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177591
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Putin'den İlk Açıklama: Çok Ciddi Sonuçları Olacaktır

"24 Kasım Öğretmenler" gününü vesile ederek yine konuşan Cumhurbaşkanı, öğretmenlere hitaben rus uçağının düşürülme nedenlerini açıkladığında, öğretmenlerin canhıraş alkış tutmaları beni yaraladı. Çocukları eğiten Eğitmen dediğimiz öğretmenler de dümen suyuna girmişse bu ülke daha dikiş tutmaz.

Rusya bunun altında kalırsa ben hiçbir şey bilmiyorum. Haaa belki gizli kapaklı özür turları olabilir, Putin bunu basına açıklar mı, açıklamaz mı o da bilinmez.

Gözlerinizi kapatın kısaca düşünün Türkiye'nin Suriye olayları ile ilgisi ne? Derdimiz ne?

Kendimizi pek birşey sanmaya başladık sanki. Yahu sıcak para ile ekonomisini çevirmeye çalışan, işçilerinin büyük bir çoğunluğu asgari ücretle çalışan daha gelişmekte olan bir ülkeyiz...

Fakir fukaraya acırım.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.