Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.11.15, 15:23   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 541
Mesajlar: 2,815
Ettiği Teşekkür: 21794
Aldığı Teşekkür: 11420
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cem Küçük Denilen Tetikçi


30. 11. 2015

CEM KÜÇÜK DENİLEN TETİKÇİ
Bir taraftan birilerine iş veriyor, öbür taraftan birilerini ki; Mirgün Cabas, Şirin Payzın, Nevşin Mengü'yü işaret ederek işlerine son verilmesi gerekir diyor.. Bu tetikçi; bazı gazetecilerin dövülmesini bir yerlere işaret ederek hedef gösteriyor, Ahmet Hakan örneğinde olduğu gibi. Erdem Gül'ün tutuklanmasını doğru bulmuyor, ama Can Dündar'ın tutuklanmasını onaylıyor..

Ya hu sen Gazetecilerin başında tasnif kurulu başkanı mısın? Ya hu sen bu ülkede kimin yaşayacağına, kimin neyi yazacağına, neyi yazamayacağına, neyi haber yapıp yapamayacağına, kimin yaşamayacağına izin ve icazet veren, birilerinden izinli, toplumu germeye çalışmak üzere görevli ajan mısın?


Bir evrensel standartlardan bahsediyor.. Sanki sanırsınız evrensel standartların Türkiye görevlisi ve standartların uygulanmasından cellat vari sorumlu. Evrensel standartlar dendiğinde önce Cem Küçük denilen şahşiyet düşünmesi gerekir. Yazıları ile tv kanallarındaki beyanları ile gazeteciliğin evrensel standartlarına ne kadar uygun? Birileri çıksa tıpkı Cem Küçük'ün yaptığın gibi; Ya Hu susturun şu kendini bilmez hadsizi dese, kelleni giyotine götürecekler çıksa, sanırım seni büyük himeyâdarın Tayyip'den çok ölüm fermanını verip hedef gösterdiğin insanlar savunur.

Adam olana sorarlar bu ne hiddet bu ne celâl.. Sen kimin borazanlığını kaç paraya yapıyorsun? Tüm gazeteciler senin gibi olsa, Türkiye'de "Minareden at beni, in aşağı tut beni türküleri söylenir." Bir taraftan öldürülen Baro başkanı için bir yakınımı kaybetmiş kadar üzüldüm diyor, bir taraftan PKK terör örgütü değildir dediği için savcılara yön vermeye kalkarak, ûsül ve yol yönten öğretmeye kalkıyor, savcı olanların artık eski tarz bu yöntemlerini çöpe atmaları gerekir diyerek savcıları yönlendiriyor.. Bu hakkı kendinde nasıl görüyorsa, birde adalet ve toplum mühendisliğine başlıyor.. CNN, Habertürk, NTV kanallarına çıkan loser solcular PKK terör örgütü değil propağandası yapıyormuş, bir de buralara ayar vermeye çalıyor..


YETMİYOR O ASKERLERİN TUTUKLANMASI GEREKLİ DİYOR..

Mit tırlarının aranmasında ortaya çıkarılmasında görevli olan generallerin görevini yapmalarını ihanet ile niteliyor.. Vel hasılı adam adam değil kasap! Gazeteci değil kıymacı dükkanı! Ya Hu, sen ne biçim, biçimede gelmeyen ömorf adamsın. İnsan yanaşma olur, yağdanlık olur, çıkarını çok seven olur ama bu kadar vicdan yoksunu tetikçi olmaz. Bu yapılan asıl imam Tayyip hazretleri deyimi ile Gazetecilik değil.. Değil ama zat-ı şahanelerine yaranmaya ve alkış tutmaya çalışanlar Gazeteci, Can Dündarlar hain ve ajan ve dahi casus!


Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.