Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.12.15, 00:39   #4
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5442
Ettiği Teşekkür: 97445
Aldığı Teşekkür: 135914
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yemeklerinizi Mikrodalga ile Pişirmek Zararlı Mıdır?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Mikrodalga fırınlar eritmeden, ızgaraya kadar son derece önemli fonksiyonları yerine getiriyor. Yanlız bu fonksiyonları tam olarak yerine getirenleri seçmek gerekiyor...

Buzluktan çıkan bir besini eritmekten, ızgara yapmaya kadar kullandığımız bu mikrodalga fırınların bu işlevlerini eksiksiz yerine getirmeleri gerekli kşi bu da ısının besin üzerine eşit dağılımıdır. O yüzden ucuzunu seçip devamlı şikayet edeceğimize, kalitesini seçip maksimum fayda sağlamalıyız...

Ha yinede mi mikrodalga fırınlardan memnun değilsiniz...

O zaman ya atın...

Ya da benim ''makrodalga'' fırın icat etmemi bekleyin...

Mikrowelle fırınımı alacağım zaman, bir hayli sordum, soruşturdum.
600 - 700 € ya da var, 1000€ üzerinde olanlar da var.
Neden?...

Güvenilir kişilerden dinledikten sonra, ikisi aradındaki farkı öğrenip, ikna oldum.

Hiç çekinmeden kullanıyorum.

Makrodalga'nın çıkmasını beklememe gerek yok

Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.