Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.12.15, 23:47   #1
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2012
Konular: 295
Mesajlar: 2,410
Ettiği Teşekkür: 34724
Aldığı Teşekkür: 14833
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Türkiye İşgal EdiliyorTÜRKİYE İŞGAL EDİLİYOR
Bugünün Kemalistleri : “GELDİKLERİ GİBİ GİDECEKLER”

1) İŞİD bahanesiyle, bugünlerde İncirlik’ te konuşlanan uçaklar ve askerler şu ülkelere aittir : ABD-İngiltere-Fransa-Almanya-Hollanda-İsveç ve Kanada..Portekiz ve İspanya’nın da yakında bu güçlere katılması beklenmektedir.
Koskoca ABD , İŞİD ile başa çıkamamakta NATO’nun diğer ülkelerini de yardıma çağırmaktadır. Uçağı ve gelişmiş silahları olmayan İŞİD, her ne hikmetse, süper güçler ile alay edercesine bölgeyi, başta İslam ülkeleri olmak üzere tüm dünyayı kasıp-kavuruyor.


2) İncirlik’te ki uçaklar yetmezmiş gibi, şimdi, NATO ülkelerinin gemileri de “Rus gemilerinin önünü kesmek” bahanesiyle İstanbul boğazına demir atıyorlar.


3) Son derece açık bir şekilde görüldüğü gibi, ülkemiz İŞİD ve RUSYA bahanesiyle işgal edilmektedir.


4) İŞİD; CIA,Mossad ve MI6 tarafından, Ortadoğu ülkelerini “design” etmek için kurulmuş bir piyondur.


5) Ülkemizin asıl düşmanı, Rusya değil, 1.dünya savaşından sonra olduğu gibi, İncirlik ve İstanbul boğazında konuşlanan Batılı NATO güçleridir.


6) AKP’nin Davutoğlu hükümeti; 7 Haziran seçimlerinden önce bir oldu-bitti ile, Anayasamızın 92. Maddesini ihlâl ve TBMM’yi “by pass” ederek ABD ile yeni bir İncirlik anlaşması yaptı. Buna göre, ABD ve sözde “İŞİD’e karşı” koalisyon güçleri İncirlik’ye konuşlanıp, Irak ve Suriye’de operasyonlar yapabileceklerdi.


7) Aynı emperyalist savaş çetelerinin işbirlikçisi olan Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve Demirtaş, AKP hükümetinin imzaladığı bu “işgal anlaşmasına” karşı gelmediler. Seslerini, dahi çıkartmadılar.


8) Çok geçmeden, emperyalist savaş çetelerinin plânı anlaşıldı :
a) İŞİD, Suriye’de Esat güçlerinin elindeki yerleri alıyor..
b) Sonra ABD ve koalisyon ortakları, İŞİD’e göstermelik bir-iki hava akını yapıyorlar..
c) İŞİD’ de, bu “göstermelik” hava akınları sonrasında Esad güçlerinden aldığı yerleri PKK/PYD’ye terk ediyor. Görüldüğü gibi, asıl amaç İŞİD ile savaşmak değil, Kuzey Irak ile Kuzey Suriye’yi birleştirip Akdeniz’e uzanan bir Kürt/Amerikan koridoru açmaktır.
d) Rusya, bizim 4 sene önce Ulusal Kanal ekranlarında açıkladığımız gibi, Suriye’nin Tartus limanındaki deniz üssünü korumak için bu kez Laskiye’de hava üssü kurarak Kürt Koridorunun Suriye’den Akdeniz’e açılmasına engel oldu.
e) Bu durumda; söz konusu Kürt/Amerikan koridorunun, aynı dört sene önce defalarca ifade ettiğimiz gibi, Akdeniz’e açılacağı tek bölge Hatay’dır.


9) Suriye, artık yıkılmaz. Çünkü, Rusya var. Ancak, emperyalist savaş çeteleri Halep’in Kuzeyini elden kaçırmamaya çalışacaklar. Burada, kilit ülke Türkiye, maalesef, NATO’nun tetikçisi konumuna düşürülmüştür.
Suriye sınırını, bilinçli olarak PKK ve dinci terör örgütlerine teslim eden AKP hükümetleri, Obama’nın da ifade ettiği gibi, Suriye sınırından İŞİD petrolü ile terörist ve silâh geçişini kontrol etmemektedir.
Hükümetin ve Genelkurmay’ın bu hatalı siyaseti devam ettirmeleri “ülkemizin bölünmesi” tehlikesini barındırmaktadır.

10) Rus uçağının düşürülmesi, emperyalist NATO savaş çetesi tarafından Rusya ile Türkiye’yi savaştırmak için yapılan plânın ilk ayağıdır.
Erdoğan, Davutoğlu ve NATO’ cu Türk Genelkurmay’ı, bu plânın uygulayıcılarıdır.


SONUÇ :

· NATO savaş çetesi; tüm NATO plânlarına boyun eğmesi ve Rusya ile Türkiye’yi savaştırması karşılığında Erdoğan’ın “başkanlığını” kabul etmiştir.
· Anlaşılan, Nato ve ABD’nin elinde Erdoğan aleyhinde oldukça güçlü kozlar/deliller vardır ve Erdoğan’ın kımıldayacak hali kalmamıştır.
Bu hengameden ve aleyhindeki ciddi suçlamalardan ancak başkanlık sistemiyle kurtulabileceğini düşünen Erdoğan NATO’ya boyun eğmiştir.

· Emperyalist savaş çeteleri ile onların tetikçileri Fethullah ve PKK’nın medyadaki borazanı olan Ahmet Hakan, Hürriyet’te, “Erdoğan’ın başkanlık sistemini” desteklediğini açık olarak teyit etmiştir..Yakında, Amerikancı medyanın tamamında bu tür yazılar ve yorumlar göreceksiniz. Bunları dile getirenlerin tümü, aynı Ahmet Hakan gibi, Batılı savaş çetelerinin medyadaki “paralı askerleridir” ve Erdoğan’ın NATO’ya boyun eğmesi karşılığında Başkanlık sistemini desteklemekle görevlidirler.
· İngiltere+ABD ve NATO’nun sadık adamı Davutoğlu, Ortadoğu’da ki, 3. Dünya Paylaşım Savaşından “Yeni Osmanlı”yı çıkartmak hayali peşindedir ve/veya etrafını böyle uyutmaktadır.
Bunu da, ancak, Türk Ordusuna NATO tetikçiliği yaptırarak başaracağını AKP’ye kabul ettirmeye çalışmaktadır.

· Askerimizin başına çuval geçiren Amerikalı General Odierno’dan “liyakat lejyonu” madalyası almak onuruna (!) sahip olan Genelkurmay Başkanımız Hulusi Akar, Rus uçağının düşürülmesi için tetiğe basan güçtür..
Pentagon, kendisine neden madalya verildiğini şöyle açıklamıştır :
Orgeneral Akar, daha ortada “eğit-donat” anlaşması yokken Musul Yakınlarındaki kampı kurarak Peşmerge güçleri ile Türkiye’de ılımlı (ABD yanlısı) muhalifleri (EL Nusra/ El Kaide ile ÖSO ve selefi cihatçılar) eğitmiştir..

· Pentagon veya NATO, Rus uçağının düşürülmesinden sonra Genelkurmay Başkanı Akar’a, herhalde, yeni bir madalya daha takacaktır
· Emperyalist savaş çeteleri ile onların işbirlikçilerinin hesaba katmadıkları şey ise, Kurtuluş savaşından bu yana iliklerimize işlemiş olan Atatürkçülük tür.
Kurtuluş savaşından önce böyle bir birikim olmamasına rağmen, işgal güçlerini yenen Türk halkı, bugün, Kurtuluş Savaşı geleneği, Kuvayi Milli ruhu ve 92 yıllık Atatürkçü birikim ile emperyalist savaş çeteleri ile yerli işbirlikçilerini gene yenecektir.


KAYNAK
__________________
Mediter isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Mediter'in Mesajına Teşekkür Etti.