Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.12.15, 03:11   #3
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Hangi Oyunlar ya da Oyuncaklar Konuşma Becerisini geliştirir?

Güzel bilgiler. Anne, babanın çocukları yetiştirirken dikkat etmesi gereken konuları özetlemiş.

Dün akşam üzeri yeni kurulmuş olan bir Otizmli Çocuklar Derneği ve Vakıfın düzenlediği bir toplantıya katıldım. Hiç bir yakınımın bu rahatsızlığı olmadığı halde hem rahatsızlığı tanımak, bu konuda ailelerine yapabileceğim katkıyı öğrenebilmek için gittim. Bugün katılacağım bir eğitim için seminerden erken ayrıldım.

Buna rağmen çok bilgilendiğimi söyleyebilirim. En azından bu konuyla ilgili doğru bilgileri hangi kaynaktan alabileceğimi öğrendim. Forumu inceledikten sonra bu konuyla ilgili başlık açmayı düşünüyorum. Forum üyesi arkadaşları da en azından bu konuyu öğrenmeleri tavsiyesinde bulunuyorum.

Paylaşım için teşekkürler Suzim.