Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.12.15, 20:46   #6
Gülce
Müdavim

Gülce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 17
Ettiği Teşekkür: 24016
Aldığı Teşekkür: 21425
Rep Derecesi : Gülce şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülce şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülce şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülce şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülce şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülce şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülce şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülce şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülce şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülce şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülce şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Yılbaşında Makyajınızla Göz Kamaştırın!

Kadın da makyaj, bana göre yemeğe atılan tuza benzer.
Tuzsuz yemek nasıl oluyorsa kadın da makyajsız öyle oluyor. Tabii ki abartıya kaçmadan. Bu benim düşüncem.

Ben şahsen saç rengimi iddialı kullananlardanım. Makyajsız asla olamaz. Bir bütündür saç ve makyaj, bana göre.

Makyajda kullanılan renkleri kıyafetime veya modaya uygun seçmem, bana yakışanı kullanırım.

Siyah kalem veya eye liner her zaman tercihimdir. Gözler ön planda olması makyajda daha hoşuma gidiyor. Dudaklar çok hafif hatta bir parlatıcı bile yeterlidir.

Bakım her zaman iyidir. Soluk bir beniz, ben kendimi hasta hissediyorum, o zaman.

Yılbaşı gecesi için verilen tiyolara teşekkürler.

Moda insanın kendisine yakışanıdır.