Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.12.15, 20:50   #7
Redwine
"Her Şey Güzel Oldu"

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3756
Ettiği Teşekkür: 73482
Aldığı Teşekkür: 67826
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Yılbaşında Makyajınızla Göz Kamaştırın!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gülce Mesajı göster
Kadın da makyaj, bana göre yemeğe atılan tuza benzer.
Tuzsuz yemek nasıl oluyorsa kadın da makyajsız öyle oluyor. Tabii ki abartıya kaçmadan. Bu benim düşüncem.

Ben şahsen saç rengimi iddialı kullananlardanım. Makyajsız asla olamaz. Bir bütündür saç ve makyaj, bana göre.

Makyajda kullanılan renkleri kıyafetime veya modaya uygun seçmem, bana yakışanı kullanırım.

Siyah kalem veya eye liner her zaman tercihimdir. Gözler ön planda olması makyajda daha hoşuma gidiyor. Dudaklar çok hafif hatta bir parlatıcı bile yeterlidir.

Bakım her zaman iyidir. Soluk bir beniz, ben kendimi hasta hissediyorum, o zaman.

Yılbaşı gecesi için verilen tiyolara teşekkürler.
Aynen canım... Göz makyajı ön planda ve fondöten kullanmam sadece allık ve soft ruj...