Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.12.15, 23:32   #26
Cem1907
Uzman Üye

Cem1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 173
Ettiği Teşekkür: 3907
Aldığı Teşekkür: 10189
Rep Derecesi : Cem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Koca Öfkesini Dindiren Tarif

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Kadının attığı dayak dayaktan bile sayılmaz ki...

Ben öyle bir çift tanıyorum... Kadın kızınca herifin ensesine vuruyo, bağırıyor, çağırıyo falan... Yani kadın dayağından sorun yok da...

Nan bu ülkede herif karısını eşşek sudan gelen kadar dövmekle kalmıyor, bir de bıçaklıyo, hatta o da yetmiyor öldürüyor falan...
Orası genelde öyle ama sen eli iyice maşalı kadınlar görmedin herhalde!Gel seni Taksim'in arka sokak mahallelerine,Tarlabaşı,Dolapdere yerlerine götüreyim de gör bakalım!Tabii erkek şiddetini asla reddetmem,karısını evire çevire dövüp öldürenlerin asılması bile lazım.Kısa bir anektod aktarayım konu ile ilgili:

Sene 1998 galiba,yabancı iş misafirlerimle Çerkezköy deki fabrikaları dolaşıyoruz;araba kullanırken bir sokakta adamın birisi kadını ayağını altına almış tekme atıyor.Arabadan inip herifi benzettim ve civardakilere polis çağırın dedim.Ogün ifade verirken öğleden sonraki randevularımı kaçırmıştım.