Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.12.15, 23:58   #29
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Koca Öfkesini Dindiren Tarif

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem1907 Mesajı göster
Orası genelde öyle ama sen eli iyice maşalı kadınlar görmedin herhalde!Gel seni Taksim'in arka sokak mahallelerine,Tarlabaşı,Dolapdere yerlerine götüreyim de gör bakalım!Tabii erkek şiddetini asla reddetmem,karısını evire çevire dövüp öldürenlerin asılması bile lazım.Kısa bir anektod aktarayım konu ile ilgili:

Sene 1998 galiba,yabancı iş misafirlerimle Çerkezköy deki fabrikaları dolaşıyoruz;araba kullanırken bir sokakta adamın birisi kadını ayağını altına almış tekme atıyor.Arabadan inip herifi benzettim ve civardakilere polis çağırın dedim.Ogün ifade verirken öğleden sonraki randevularımı kaçırmıştım.
İlahii götüreceğin yere de bi bak hele.

Hiç düşündünüz mü Taksim'in arka mahallelerinde yaşayan kadınların neden eli maşalı olduğunu?

Yav o kadınların eli maşalı olmasında kimin olsun ki?

Oralarda yaşayan kadınların omuzlarındaki yükü?

Kadın çicek satar, göbecikler atar para kazanır. Üstüne de bir çocuk yapar onlara da bakar. Üstüne üstlük bir de koca denen kılıksıza bakar. Koca ne yapar? Karısının kazandığı parayı gasp eder zara, papaza, kare asa yatırırken köpek öldüren şarap şişelerini gövdeye yuvarlar. Elindeki bütün parayı kaybeder gelir uyuz kedi gibi.

Ne yapsın kadıncağız?

Tabi ki konuşturacak hünerlerini.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bastır Basakca
Gazla çalışmıyorum mirim

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.