Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.12.15, 15:02   #261
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Özlü Sözler | Forum Gerçek

Son zamanlarda burada özlü sözler paylaşan arkadaşlara (haddim olmayarak) bir uyarıda bulunmak istiyorum.
Sevgili arkadaşlar, (@kin tutmaz, @C.Doğan)
Bu bölümü açan @Kartal arkadaş, şöyle bir niyetle buranın açılmasını sağlamıştı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal Mesajı göster
başka yerlerden kopyala yapıştır yapacağımız yerde, formumuza özel dizayn, forum ismimiz yazılı çalışmalar yaparsak, hem formumuzun tanıtımını yapmış oluruz, hemde özgün çalışmalara imza atmış oluruz.
Yukarıdaki alıntıdan da anlaşılacağı gibi, buraya ekleyeceğiniz özlü söz düzenlemesi size ve FORUM GERÇEK'e özel olması ve FORUM GERÇEK isminin de yazılı olması gerekmektedir.

Bu nedenle çalışmalar size aitse FORUM GERÇEK ismini de ekleyin,
eğer size ait değil veya KENDİ İSMİNİZİ kullanmak istiyorsanız da BEĞENDİĞİNİZ SÖZLER
bölümüne eklemenizin daha doğru olacağını sanıyorum.

Yönetici arkadaşlardan da ricam, bölüm kurallarına uymayan çalışmaları
BEĞENDİĞİNİZ SÖZLER
bölümüne taşımalarıdır.