Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.12.15, 22:55   #271
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Özlü Sözler | Forum Gerçek

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi acemi Mesajı göster

Yönetici arkadaşlar, bu şekil uygunsa bendeki güzel sözlerden böyle resimleyip ata bilirim. Ayrıca mahsuru yoksa hizliresim.com sitesinden yüklüyorum.

Hızlı resim com sitesi, resimleri belli bir süre tutup sonra siliyor, üyeliğiniz varsa ayrı mesele.
Bu siteyi kullanabilirsiniz, belli bir boyut üstünü kabul etmiyor ama çok sağlam bir sitedir, benim yıllar önce attığım resimler sağlam fakat sorun Kb.sorunu büyük boyut yükleyemiyorum, belki üye olunursa oda olabilir.
666kb.com - Gratis Speicherplatz fr Bilddateien
Bu kısma atacağınız resimler kendi emeğiniz ile yapılmış olması gerekir, o zaman herhangi bir sorun yok.
Ama elinizde başka sitelerden kopyala yöntemi ile alınmış resimler varsa onun için ayrı bölümümüz mevcut.
Beğendiğiniz sözler başlığı altında. BURADA

Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.