Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.12.15, 00:21   #16
niyazican
Tam Üye

niyazican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 134
Aldığı Teşekkür: 1234
Rep Derecesi : niyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Kuzu Kuzu Erkekler

Zamanında kız arkadaşımı annemle tanıştırmıştım sonra kız arkadaşım her gün bize gelir oldu annemle arkadaş gibi falan filan derken zaman bayağı bir geçti aralarından su sızmaz oldu bizde kız arkadaşımla ayrıldık sonra annem bunu öğrendi yemediğim laf kalmamıştı bir barışma ihtimali vardı onu da kaybetmişti bu sayede sonra annem bana küstü konuşmadı bende anne elin kızı için öz oğluna bunu yapıyorsan ben seni tanımam dedim ondan sonra düzeldi evet kabul ediyorum çok acımasız ve gaddar bir insanım ama bunu yapmam gerekiyordu...Yani na göre herkes haddini bilecek bilmeyene de kapıya kadar eşlik ederim...