Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.12.15, 00:31   #21
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: "İslam Dünyası "Ey İnsanlar" Deme Özelliğini Yitirdi"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem1907 Mesajı göster
Benim dediğim bu değildi Çetin Bey.Hiç ilgisi yok!Siz öyle bir din algısı yaratıyorsunuz ki,sanki din/dinler çok masum,hep insanlar suçlu!Yüzlerce yıldır bir türlü anlaşılamayan dogmaları bundan sonra da anlayacak yok.Siz kendinize göre medeni anlamda dini yorumlyor olabilirsiniz ama büyük çoğunluk öyle değil...

Halbuki su yazdiklarini bir gözden gecirseydin, icindeki celiskiyi görebilecektin.

Din Namina suc islendigini cok duydumda, her hangi bir Din kitabinin suc isledigini duymadim.

Simdi burada nutuk atipta, yanlis anlasilip, buna karsi baska birisi suc islerse, sorumlusu benmi oluyorum?.

He bak, Twitter dünyasinda bile bazilari, Milleti suc islemeye davet ediyordu!.

AKP´lilerin buna karsi kac tane Twitter hesabi kapandi.

Ben bile su teröristleri sikayet ettim.
Hala Mit Müstesari, "Diyarbakirda" milleti suca davet edip, öldürmekten bahsediyor.

Gelde suc duyurusunda bulunma!.

Bu Fasistlere Kelepce takilmazsa, herseyle Fingirdesirler bunlar!.

Sonrada neymis?.

Aldatilmis!.

Yerlerse?.

Yahu o Saate kadar beynin nerdeydi?.

Demekki bir cikarin vardi´da, gerdege girdin!.

Cüüüs yani, yeniden siyasete kactiiiim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.