Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.12.15, 01:40   #23
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42660
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: "İslam Dünyası "Ey İnsanlar" Deme Özelliğini Yitirdi"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Senin iyi niyetini ve kirlenmişlikten uzak islami inançlarını çok iyi anlıyor ve saygı duyuyorum.

Ama sen Türkiye' de okuyalı epey bir zaman geçti... Tatillerde ise sadece kendi seçtiğin çevrede bulunuyorsun ve İslam ile kafayı sıyırmış insanlardan uzak kalıyorsun.

Tabi bir de buna Balkanlar' da Müslümanların karşılaştığı Ortodoks baskıların yarattığı tepkileri de eklemek gerek...

...

Hepimiz türküz değil mi?

Ama biz Türkler, İslam' dan önce ********, hain, rezil ve pislik insanlar değildik...

Hatta çok daha iyi bir toplumduk...

Türklerin rezilleşmesi ve türklükten çıkması Bizans ve İslam alemi ile ilişkileriyle başlar...

Maalesef Türkler, Bizans ve araplarla ilişkileri geliştikçe zamanla Türklükten çıktılar...

Hele ki Türklerin İslam dinine geçmesi...

Kitaplar ''Türkler en iyi dini İslam olarak gördü ve Müslüman oldu'' diye yazar...

Tamamen yalan!

Hz Osman var ya o Halife Osman...

İşte bu Halife ve takipçileri, üretken bir toplum olan Türkleri İslam dini adına ne azaplardan geçirdiler... Tembel ve üretken olmayan arapların dininde ganimet farzdır ya... Türklerin İslam adına ve bu dinin halifesi tarafından nasıl bir ganimet talan ve yağmasına maruz kaldığını biliyor musun?

On binlerce, yüz binlerce Türk gencini ağaçlarda sallandırdılar... Türk kızlarını savaşlarda esir alıp kadın pazarlarında sattılar... Kesmedik Türk kafası bırakmadılar... Hem de Hz. Osman denen İslam halifesi sayesinde...

Türkler yine de islam dinine geçmeyi kabul etmedi...

Bu sefer bu rezil arap egemenleri sırf Türkleri egemenlikleri altına almak için, onları tamamen müslümanlaştırmak gerektiğini anladılar...

Ve en sonunda türkleri islami ibadete zorlamak için Türk evlerine arapları yerleştirdiler...

Şaka ya da yalan değil...

Türkler gebertile gebertile Müslüman yapılmaya çalışıldı...

Ama en sonunda Müslüman gibi görünmeye başladılar...

Araplar Türklerin Müslüman gibi göründüğünü ama gerçekte Müslüman olmadıklarını anladı...

Ve yukarıda da dediğim gibi Türk evlerine onları islami ibadet ve yaşama zorlayan müslüçakallar yerleştirilerek Türkler kontrol altına alınmaya çalışıldı.

Söyle hafif gülümseyerek paylasimini okudum.

Su Bizans´lilar varya, Dedeleri bile ilk seferinde sene 178´de Trakyaya girebilmislerdi.

Daha sonralari, Roma Imparatorlugunun parcalanmasiyla, Misir üzerinde olan hakimiyetiyle, o zamanin Konstantinobelene yerlesmesi, su Donsuz Yünanlar tarafindan gerceklesmisti.

Kleopatra bile bunlari koruyamamis, Sud Kraliyeti tarafindan yeniden def edilmislerdi.

https://de.wikipedia.org/wiki/Byzant...C3%84gypten%29

Maalesef bende tam okumadim, sadece Türkcesinide bulamadim aceleden.

Neyse konumuz Din ve onu nasil anladigimiz degilmi?.

Inanmaktan gelen düsünceyle, tabiki Beynimide kullanmaktan, Din´imin kirlenmesine Müsade vermemeye calisirim.

Bunlara ragmen, burada bile Peygamber Syndromunda yasayanlarla savasmaktayim.

Cok cabuk 275´e cikarmayi basaranlardanim.

Buna ragmen, yeniden fiziksel olarak karsi gelmeye yeltenmezler.

Bunun cok basit bir aciklamasi var.

Bunlar cogunlukla, sadece Gurup halinde Kuvvetlidirler.

Basini kopardiginda, Koyunlar dagilir!.

Basinida görebilmek icin, dinleyebilmen lazim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem1907 Çok özür dilerim ama yazdıklarınızın bir kısmını anlayabildim.Siz inançlı olabilirsiniz,saygı duyarım ama mensubu bulunduğunuz inanca ait Dünya'ya bir bakınız lütfen!Bu kadar insan bir arada haksız mı?Din çok güzel şeyler söylüyor da onlar mı yanlış anlıyor?Benim kısaca ve sonra Aristo'nun daha ayrıntılı yazdığı ayetin açıklamasını siz nasıl yapıyorsunuz ?
Bak simdi, bunu daha evvelde paylasmistim, yeniden ayni sekilde paylasabilirim.

Cünkü gerceklere dayanan, hayatimdan gecen olaylardi.

27 Yaslarimda, su "*****lar" kapimi caldi!.

Sakallarinla karsima gecip, nutuk atiyorlardi.

Böyle Baklavayi agizlarindan cikardiklarinda, 12 ila 13 yas arasi Kizligini kendisi bozmus olarak, bana dayatmaya kalktiklarinda, böyle *****larla arami bozdum.

Sözü gecen sahis, Teyzesinin kizi, 12 yasindayken, Izinde Teyzesi Carsiya giderken, dikkat edilmesi icin Güvenip, dikkat etmesini istemis, bu IT gene, Firsati Firsat bilip, artik gerisini anlatmama gerek yok degilmi?.

Halbuki Teyzesi birde Camide, Genc kizlara Kur´an kursu verirken, bu IT gene, Cep telefonuyla Av aramakta.

Bunu Camiata anlattigim halde, bu Pezevekleri savunurlarsa, onlar benim Din´imden olamaz, silerim!.

Eski Hocalar kalmadi!.

Hoca diye dolasan *****larda Cogaldi!.

Cok AK-Sakalli gördüm, Sakalinla Soytariligini örterdi.

Halen duyabilecegim sekilde, cevremde dolasip, nutuk atarlar.

Buna karsi, bende duyabilecekleri sekilde, nasil nutuk atip, yasadiklarini anlatmaktayim.

Sevilme ugruna, el öpmem.

Abi lafi bile, dilimi isirmadan agzimdan cikmaz!.

Ayeti sormustun, benim icin önemi tasiyan bir sey degil!.

Onun bunun Serefine gözümü dikecegime, kapinin arasina sikistirip, kapatirim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.