Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.12.15, 12:49   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3668
Mesajlar: 17,711
Ettiği Teşekkür: 72273
Aldığı Teşekkür: 66409
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Hırsıza Her Gün Bayram! | Uğur Dündar

Güm­rük mü­dü­rü tuz ih­ra­cat­çı­sı işa­da­mı­nı oto­ma­ti­ğe bağ­la­mış­tı.
Yurtdı­şı­na gi­den her par­ti ürün için rüş­vet alı­yor, ver­me­di­ği tak­dir­de de TI­R’­la­rın gi­di­şi­ni ge­cik­ti­ri­yor­du.
Çok sert, de­di­ğim de­dik, acı­ma­sız bi­riy­di.
San­ki alın te­riy­le ka­zan­mış, ana­sı­nın hak sü­tü gi­bi he­lal­miş gi­bi rüş­vet tak­sit­le­ri­ni sa­at ak­sat­ma­dan ve son ku­ru­şu­na ka­dar el­den alı­yor­du.
İşa­da­mı ise ürün­le­rin ter­te­miz ol­du­ğu­nu, rüş­vet ver­me­si­ni ge­rek­ti­ren sa­kın­ca­lı bir du­rum bu­lun­ma­dı­ğı­nı öne sü­rü­yor ama der­di­ni kim­se­ye din­le­te­mi­yor­du.
İd­di­ası­na gö­re 6 ay­da 39 bin ton tuz ih­raç et­me­si ge­re­kir­ken, rüş­vet ge­cik­tir­me­le­ri ne­de­niy­le sa­de­ce 6 bin ton gön­de­re­bil­miş­ti!


* * *


Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız


Sözcü

__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.