Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.12.15, 23:50   #2
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Seçime Doğru-5 AKP ve İsrail (One Minute Aldatmacası)

Tayyip Erdoğan, ''One minute!'' ve Marmara Gemisi konuları'nda (yalancı postalar atıp) İsrail ile kayıkçı kavgası yaparak (cahil) Türk seçmenini kandırdığını, aslında AKP'yi iktidar yapanın AMERİKA ve İSRAİL olduğunu belgelerle yazmıştım.
Görüyorum ki, AKP öylesine sıkıştı ki artık safını belli ederek İsrail ile KANKALIĞINI açıkça belli etmeye başladı. Seninle ‘One Minute’ Yumuşatıyor Beni...

AKP'nin ve Tayyip Erdoğan'ın (Amerika ve İsrail tarafından) hazırlanışını ve parlatılışını konu alan yazımı bir kez daha güncelleyeyim ki, belki okuyan AKP taraftarlarından uyanan olur.