Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.12.15, 00:22   #7
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39603
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Seninle ‘One Minute’ Yumuşatıyor Beni...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
O "One Minute" cümlesiyle Türkiye'de yıldızının iyice parlaması kahraman haline getirilmesi Türk halkının eğitim durumunu gösteriyor.

İsrail ile ticaret hiç eksik olmadı, bilakis daha da arttı. Elbette kötü birşey değil. Ama denilenlerle yapılanlar örtüşmeli.

* * *

Yapacak birşey yok. Akıntıya kapılmış, gidiyoruz.
Yapacak bir şey var abi...

Bu bölücü ve gericilerin gözlerinin içine baka baka ''Türkiye bölünsün ve artık siz kendi başınızın çaresine bakın, sizi beslemekten bıktık'' demek gerek...

Ben bunu HDP taraftarlarına söylemiştim... ''Tamam; madem ayrılmak istiyorsunuz, o zaman en kısa zamanda ayrılın gidin; İster ayrı devlet kurun, ister Barzanistan;' a katılın'' demiştim bazılarına...

Adamlar alışmış ya biz hep ''vatan bölünmesin'' havalarındayız...

Hep burdan taviz koparmaya çalışıyorlar ya...

Ama ''ayrılın gidin artık'' dediğimde nerdeyse ''sen nasıl bunu bize dersin'' diye nerdeyse bir de bana dayak atacaklardı sanki gerçek bölücü ben mişim gibi...

Bunu ilişkilerimi koparmadan önce tanıdık akepelilere de da söylemiştim...

''İnşallah ayrılır bir şeriat devleti kurar, birbirinizi mezhep ve tarikat savaşlarıyla yok edersiniz ve biz de daha küçük ama ulusallaşmış bir devlet olan Türkiye'mizde zevkle izleriz'' diye...

Valla köpürdüler sinirden...

Hepsi bu ülkede ne varsa laiklerin yarattığını ve bizim sırtımızdan geçinen parazitler olduklarının bilincinde...

Biz bunları sırtımızdan atsak, bizi kimse tutamaz.