Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.15, 00:46   #2
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177624
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Okul Projeme Yardım Mutfak Ocakları ile İlgili Anket

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi hrmnyn1 Mesajı göster
Merhabalar mesajımı doğru yere yazdığımdan emin değilim kusura bakmayın.Okuldaki projemle ilgili bir anketim var. Zaman ayırıp cevaplarsanız teşekkür ederim.

Anketime katılımın fazla olabilmesi için birkaç kişiye de gönderebilirseniz çok daha süper olur sağ olun şimdiden.
Konuyu doğru yere açmışsın. Buraya açılan konu herkes tarafından görülür. Görüp de isteyen olursa anketi yanıtlayabilir.

* * *

Anketi yanıtlıyordum, mecburen yarım bıraktım, hazırlanan anketteki şıklar benim evdeki ocağa uymuyor.

Ankette değişiklik yapman gerek, zira son zamanlarda bu tür ocaklar bayağı satışa sunuldu.

Ocak; elektrikli, el temasına duyarlı tuşlar ile çalışıyor. Bilginize..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.