Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.15, 00:54   #2
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Dilek Doğan'ın Öldürüldüğüne Dair Kanıt Videosu Gündemi Sarstı.

Alıntı:
Polis Y.M: Senin oğlun yaptı oğlun ben yapmadım valla ben yapmadım. Sarhoş bastı sarhoş, sarhoş bastı sarhoş, sarhoş bastı tetiğe. Oğlun oğlun, oğlun sarhoş, oğlun bastı tetiğe, oğlun oğlun.
Yani öldürülen kızın abisi polisin elindeki MP 5' e müdahale edip, Polisin elindeki silahın namlusunu kız kardeşine doğrultup tetiğe basacak ve kız kardeşini öldürecek... Polis ise sanki silahı kızın abisine vermiş ki abi kardeşini öldürsün...

Tam bir felaket!.. İşte polis teşkilatı halkın ve devletin değil de, iktidarın olursa daha önce de gördüğümüz gibi benzer cinayetleri görmeye devam edeceğiz.

Mehmet Doğan kardeşinin ölümünün ardından polise en büyük tepkiyi gösteren kişi ve elinde de silah falan yok.

...

Polislerin yoğun yaşadığı seçim alanlarında yapılan araştırmalar, polislerin seçimlerde % 80 küsür ile AKP' ye oy verdiklerini göstermişti.

AKP' li diye polis yapılan acemi çaylaklar bunlar.

Evde bir fiili mukavemet yok, ailenin babası ''buyrun arayın'' diyor zaten.

Bunlar polis falan olamazlar... Ha olurlar da ancak polis özellikleri ve eğitimine sahip olmadan sırf iktidar torpiliyle polis olmuşlardır.

Orda silah kullanılmasını gerektiren tek bir neden yok.

Ve güvenlik işte bu polis kılıklı zıbıdilere emanet.

Şayet kızı öldüren polisin dedikleri doğru olsa yani abi, kız kardeşini polisin elindeki silaha müdahale ederek öldürmüş olsa, şimdi cinayetten tutuklu olması gerekirdi...

Traji-komedi bu...

Canımız ve malımız bunlara emanet ha!