Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.12.15, 13:20   #10
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32362
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: En Büyük Kötülükler ABD İle Birlikte Yapılır !!!

Kurtuluş'ta alınan destek kara kaşa kara göze değil, çıkar içindir.. O zamanın Rusya'sı dibinde bir manda yönetimi istemiyordu.

Çıkar olmasa o silahlarda olmazdı.

Perinçek yada onun tarzı bir bakış açısına sahip değilim. Öyle olsaydım Herşeyde "ABD"yi suçlar. Rusya'ya dokunmazdım. Bugün devletçi diyerek bahsettiğim kişilerde zaten içinde Perinçek'inde bulunduğu ulusalcılardır. Etiketlemeyi genelde sevmem ama bugün öyle gözüküyor. Cemaat'in yok oluşuna sevinip, Cemaat'in tetikçiliğine yavaş yavaş gidiyorlar. PKK bahane edilip bugün doğuda yapılan sıkıyönetime içten içe sevinenlerde yine bu guruhtur.

Ayrıca kimse bana o sıkıyönetimin gerçekten PKK için yapıldığını söylemesin. Devletin kendi kafasına göre yaptığı bir şova inanmak zaten aptallık ve buna inananda bence çok saftır.

Evet 1950 sonrası ABD baskısı Türkiye üzerinde fazlaydı. AMA.. ABD'ye izin veren de o günün kemalistleri atatürkçüleridir bunu unutmayın. O günün ordu generalleri kesinlikle masum değillerdir. MHP çatısı altında toplanan polislerde o zaman ne gibi bir role soyundukları malumdur.

Günümüze gelirsek Yeni Rusya diye söylediğin şey sadece Eski sovyetlerin mutantı gibi birşeydir. Bakış hiçbir zaman değişmemiştir. Bugün Rusya'nın gözünde Türkiye'nin değerini coğrafi konumu belirliyor. Bugünün yaşanan gelişmelerinde Rusya'nın Türkiye'ye aldığı tavır tabiki geçicidir. ama bu tabi yaşananların unutulacağı anlamına gelmiyor ruslar unutmazlar. Bu yüzden çıkar olduğu sürece al gülüm ver gülümler belki olur. Ama kalkıpta Rusya dost Rusyadan zarar gelmez demek.

Bundan sonrası genele sesleniyorum @Aristo sana değil^^

---

Devir dönmeye dursun?... Ha tabi bu saatten sonra Türkiye'nin bölgesel güç olma fırsatını kaçırdığına göre ibreler İran'a döndüğüne göre "Aman abi ayağını öpim abi" diye BM'ye, ABD'ye hatta Rusya'nın elini eteğini öpmekten başka seçenekleri yok. Milliyetçiler Akboylar bana kızmasın. Şapkanızı önünüze koyun düşünün diyeceğim ama sizde o kabiliyet de yok anasini satim..

Ha birde cizre sokaklarında mehter marşı çalan polislerdende iyi gaz alıyorsunuz devam edin. Osmanlı çok iyi değil mi?

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.