Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.12.15, 23:32   #20
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39626
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Irk'ların İzinde

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kar Çiçeği Mesajı göster
Ben bilmsel arştırmaya inanmiyorum ne naymunu ne afrikası.bizler muslumanız bizleri kandırmazlar.nasıl yartıldık hepimz biliyoruz bunları .kafa karştırmaktan başka amaçları yok .açsınlarda biras Kuranı kerim okusunlar orda her bir şey ayrıntısıyla yazıyo..=)
Dediniz ama ondan sonraki mesajınıza ise Kuran dışından bir alıntı yaptınız.

Yani nasıl yaratıldığımızın Kuran' da yazdığını söyledikten sonra başka alanlardan değil de bizzat Kuran' dan alıntı yapmanız daha inandırıcı olurdu...

Ayrıca herkese hitaben yazıyorum:

Ha çamurdan, ha Adem ile Havva' dan, ha maymundan ve ha da sinekten yaratıldığımızı farz edelim... Bugün insan olduktan sonra nerden geldiğimiz sadece bilim açısından önemlidir. Nasıl yaratıldığımızın ya da nerden geldiğimizin bizim hayatımız açısından en ufak bir kıymeti harbiyesi yoktur.