Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.12.15, 13:53   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Zurnanın zırt deliği

ZURNANIN ZIRT DELİĞİ
Bizim ülkemizde kedi gibi dört ayak üzerine düşme gibi bir söz vardır. Yapılacak çıkar melanetliklerinde, her türlü düzen kurulmuş, üleşmek adına, komisyonları götürmek adına, kamu malları üzerinden rant yaratarak üleşmek adına yasal düzenekler sağlanmış, minareyi çalanlar, minare içinde kılıf hazırlamış olurlar..

Zeytinyağ gibi üste çıkmak, olası eleştirileri, soruşturmaları savuşturmak, yalan üzerine bina edilen düzenek içinde ulu kişi seviyesine çıkmak, bazen kişilere bahşedilmiş kıt kanaat kullanacağı beyni ile mümkün olmadığında, etrafına beyni melekelerini şeytani yolda kullanacak feraset sahibi adamlar bulurlar, bu adamların günümüzde yaygın olarak isimleri danışmandır, müşteşardır, maiyet memurudur Osmanlı'da ise akıldâne idi!

Lütfen düşününüz...Geldiği yer belli, sosyo kültürel ve sosyo ekonomik çevresi belli olan bir kişi, hesabını veremediği ve çok kısa zamanda edindiği servetin kaynağını, çocuklarının düğününde takılan takılara bağlayıp geçiştiriyorsa, günümüzde Urla villaları denilen villalardan, Kısıklıda sahibi olduğu ama kendi ifadesine göre güya buralarda kirada oturduğu, her birinin değeri milyon dolarlarla ifade edilen villalar! Değeri hafifsenerek hatırlansın diye Gemileri Gemicik yapan feraset! İşte bu organizasyonlar ile sadece sahip kişinin akli feraseti ile olmuyor...Kombine çalışan danışman müşteşar kadrosundaki adamların akli ferasetlerini yamandıkları adamın çıkarları için kullananların organize hali ile oluyor...

17/25 Aralık gibi sosyal medyada hırsızlık haftası olarak ilan edilen adına tape denilen ses kayıtları, görüntü kayıtları ile desteklenen rüşvet, yolsuzluk, haksız kazanç, ayakkabı kutularına doldurulan milyon avrolar, oda dolusu sıfırlanacak avrolar! Bunlar kamudan aşırılan tırtıklanan rüşvet ve yolsuzluk paraları idi, komisyon paraları idi. Bunların üzeri nasıl kapatıldı? Konuyu takip edenler çok iyi biliyorlar...Minare çalındı, kılıfına uyduruldu, zeytin yağ gibi üste çıkıldı, kedi gibi dört ayak üstüne düşüldü. Şimdi sütten çıkmış AK KAŞIK! Oldular. AK TROL ile, Osmanlı ocakları militanları vasıtasıyla estirilen adı Reis olan zatın emirleri ile olayı irdeleyenlerin dövüldüğü, yazılara konu yapan Gazete binalarının basılıp zarar verildiği, Gazetecilerin dövüldüğü, çok eleştiri getirenlerin avukat ordusu ile takip edilip bıkmadan usanmadan usandırma ve bir daha eleştiri yapmaya yeltenmeme davaları açılıp susturma politikaları izlendiği, olayları takip edenler tarafından çok iyi biliniyor...

Ülkeyi pazarlamak üzere gelenlerin, ülkenin milli ve stratejik satılmaması gereken tesisleride dahil olmak üzere limanlardan en can değer kuruluşlara kadar nasıl değerlerinin çok altında satıldığı ve halen satılmaya devam edildiği bilinmeyen gerçeklermi?

Pazarlamacı, sadece pazarlama ile yetinmiyor.. Bu gün artık baş muhtardır, genel validir, AKP'nin Cumhurbaşkanıdır, başbakanıdır, gerektiğinde bakanıdır, çok gerekirse mahkeme davalarının savcısıdır, hâkimidir..

Dediği dedik çaldığı düdük değil zurnadır. Zurnanın zırt deliğide kapalıdır, ehh zurnada peşrev olmaz ne çıkarsa bahtımıza..

29.12.2015
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.