Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.12.15, 03:31   #3
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Iq Düşüklüğü + Cehalet + Kibir

Sen cansın @Mustafa Akten abim.

Çok defalar daha elinde, evinde ve memesinde maması olmamasına rağmen bir tarafından iki de bir de bebek fırlatan kadınlara ve onlara bebek fırlattıran o güya erkeklere yönelik yazıları yazmıştım ama kısaydı...

Bir anne-baba şu rezil dünyaya bakamayacaklarından fazla çocuk üretiyorsa, açık olan bir şey var: Çocuğunun geleceğini düşünemeyen, ülkesinin geleceğini asla ama asla düşünemez.

Bu kadar kıt kafalılara oy hakkı verilirse, o ülke Rezilistan olurdu...

Ve olduk...

Çocuklarının geleceğini bile düşünmeden bir taraflarından bebek fırlatan güruhun bebekleri büyüdüler... Oy hakkı sahibi oldular...

Ve bunlar hem kendilerinin hem kendi bebeklerinin hem de tüm ülkenin dibini kazıyorlar.

İsteyen zalim, isteyen faşist desin...

Kafası bir domuzdan, bir itten daha fazla çalışmayan kimseye oy hakkı verilmemeli...

Ayrıca çocuğuna bir gelecek garantisi görmeden bir tarafından her yıl bebek fırlatan beyinsizler de acilen kısırlaştırılmalı!

Çok mu zalim biriyim?

...

Hayır!

Bana kalsa çok rafineri ve etkili çözümlerim var...

Var olmasına var da burada yazamıyorum maalesef.