Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.01.16, 12:25   #2
Defective1907
Tam Üye

Defective1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 45
Ettiği Teşekkür: 599
Aldığı Teşekkür: 1375
Rep Derecesi : Defective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: 2016’da AKP’nin Fay Hatları

Alıntı:
Bu sorulara ışık tutacak, uzantıları kavrayabilecek bilgiden, melekeden yoksunum. Kürt sorununun AKP için oluşturduğu fay hattını bu nedenle tartışmaya kalkışmayacağım.
Yazıyı okurken şu dikkatimi çekti...

Hakikaten gerçek aydın insanlar, bilmedikleri şeye bilmiyorum diyebiliyorlar... Takdir ediyorum...

Bir de şu iktidar yalakalarına bakıyorsun... Rasim Ozan mesela... Hiçbir adam akıllı vasfı yok ama sorsan magazin de bilir spor da siyaset de tarih de... sittir git...

Bu twitter da meşhur olan Osmanlı ocakları İstanbul bilmem nesini söyleyemiyorum bile... İki kelime bir araya getirmekten yoksun, noktalama işaretlerini kullanmaktan yoksun, YGS'de barajı geçemez adam tarih profesörü hatta ek olarak sosyoloji profesörü zannediyor, benim cahil milletim de destekleyici tweet ler atıyor...

Ne diyeyim sen eşeksen seni de eşekler idare eder, aslanlar değil ya...

Lan ne doluyum ben de bunların kokuşmuş zihniyetine, en ufak şeyde gaza geliyorum
Defective1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Defective1907'in Mesajına Teşekkür Etti.