Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.01.16, 18:10   #11
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2016’da AKP’nin Fay Hatları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Defective1907 Mesajı göster
Oy oranında değilim ben, aldığı oyun hakkını versin...

İnsanlar CHP'ye, AKP ile anayasa görüşsün, başkanlık modeli hangisi olacak diye tartışsın diye mi oy veriyor...
CHP ilk önce elindeki belediyeleri doğru düzgün yönetecek.
Pis kokular gelen, CHP ilkelerine aykırı işler yapanları temizleyecek, topluma bir güven verecek, hangisi diye sormayın, sorana sen uzaydanmı geldin diye sorarım...
Birde şu Belediye başkanlarının gücü kaybetmemek için delege oyunlarına girmesini büyük terbiyesizlik olarak görüyorum, iş yap delege seni öyle seçer zaten, kendine güvenmiyorsan yukarıda yazdığım icraata muhtaç kalırsın.
Delege sistemide zaten çarpık ayrı konu.
Sosyal demokrat olduğunu iddia eden bir partinin tüzüğüde ona uygun olur.
Yok öyle merkez ataması falan, ne demek? Saçmalığın dik alası. Kadın kotası koyuyorsun, kendin uymuyorsun.!
Neden %30 ? %40 veya 50 olsa ne olur????
Bence irinler akar, pislikler temizlenir.

Aklıma gelmişken CHP dedik!!
Geçen dönem için;
Milletvekili maaşlarına zama yapılacak, tabii bunlar alt komisyonlarda da görüşülüp genel kurula geliyor.
Ne yapılıyor?
Cumhurbaşkanı başkanı maaşına bağlanıyor, birkaç dürüst CHP milletvekili hariç herkesin eli havada. ( Birkaç dediysem, bir elin parmakları kadar).
Sonra düşünülüyor yahu bu itiraz halinde anayasa mahkemesinden döner.!!!
Bu sefer anayasa mahkeme üyelerinide ekleyiveriyorlar tasarıya, sıkıntı falan yok.
İşte bu CHP......
Ben CHP yi eleştirirm başkaları beni ilgilendirmez.
kıssadan hisse, düzen partisi haline geldi hey hattttt....

NOT:: Aydın Belediye başkanı Özlem Çerçioğlu'nu eleştirilerim dışında tutuyorum ve tebrik ediyorum.
Demekki isteyince oluyormuş.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.