Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.01.16, 18:20   #12
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177609
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 2016’da AKP’nin Fay Hatları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Defective1907 Mesajı göster
İlk 4 maddenin değişmemesi demek, zaten bir başkanlık sisteminin "tartışılmaması" dahi demektir...

Şirin gözükücem diye partiye Sarıgül'ü, Bekaroğlu'nu, Tanrıkulu'nu partiye soktu...

7 Haziran'dan beri de uzlaşmacı pozları kesiyor...

Ben güvenmiyorum artık Kılıçdaroğlu'na...
Valla bende burada Kılıçdaroğlu'nun avukatı konumuna düşüyorum ama bazı doğruları da belirtmek zorunda hissediyor insan.

O istişkafi midir nedir hani o görüşmelerde Kılıçdaroğlu'da, görüşmeye katılan ekibi de birşey çıkmayacağını bizden daha iyi biliyorlardı. Olacak seçimlerde akp nin elinden koz almak için mecburen katıldılar... Katılmasalardı meydanlarda bangır bangır ne diye bağırıcaklardı? İşte CHP bu, hükümet kurmaya yanaşmıyorlar vs.. vs... CHP yi un ufak ederlerdi.

Oy potansiyeli olan / görülen kişileri partiye almak da fayda var. Yoksa sonsuza kadar yüzde 20 / 25 bandında olur...

Parti işleri başkadır. Sana olumsuz gelen bir başkasına olumlu gelebilir, tabi bunun tersi de var.

* * *

@Kartal belediyelerden bahsetmişsin de; iddia ediyorum.. Mevcut partiler arasında en temiz yönetilenler yine de CHP ye ait belediyeler...

İzmir'i didik didik yaptılar, hiçbir şey bulamadılar... İnsan olduğu yerde yönetim açısından ona göre / şuna göre / bana göre hoşlanmadığımız durumlar illaki olur.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.