Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.01.16, 18:34   #13
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2016’da AKP’nin Fay Hatları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Valla bende burada Kılıçdaroğlu'nun avukatı konumuna düşüyorum ama bazı doğruları da belirtmek zorunda hissediyor insan.

O istişkafi midir nedir hani o görüşmelerde Kılıçdaroğlu'da, görüşmeye katılan ekibi de birşey çıkmayacağını bizden daha iyi biliyorlardı. Olacak seçimlerde akp nin elinden koz almak için mecburen katıldılar... Katılmasalardı meydanlarda bangır bangır ne diye bağırıcaklardı? İşte CHP bu, hükümet kurmaya yanaşmıyorlar vs.. vs... CHP yi un ufak ederlerdi.

Oy potansiyeli olan / görülen kişileri partiye almak da fayda var. Yoksa sonsuza kadar yüzde 20 / 25 bandında olur...

Parti işleri başkadır. Sana olumsuz gelen bir başkasına olumlu gelebilir, tabi bunun tersi de var.

* * *

@Kartal belediyelerden bahsetmişsin de; iddia ediyorum.. Mevcut partiler arasında en temiz yönetilenler yine de CHP ye ait belediyeler...

İzmir'i didik didik yaptılar, hiçbir şey bulamadılar... İnsan olduğu yerde yönetim açısından ona göre / şuna göre / bana göre hoşlanmadığımız durumlar illaki olur.

Orada öyle, burada öyle değil maalesef
Zaten bir belediye başkanı, tüm belediye imkanlarını kullanarak delegeler üzerinde tahakkum kuruyorsa veya kurmaya çalışıyorsa orada bir yanlışlık var.
Zaten ben kötünün iyisini değil;
Nasıl olması gerektiğini anlatmak istedim. Bunuda herhalde CHP gibi bir partiden istemek en doğal hakkım olarak düşünüyorum çünkü oy vereceğimiz parti kalmadı, kendisine çeki versin diye eleştirilerimizi yapıyoruz.
Küfrederek değil, gönül rahatlığı ile oy atmak istiyoruz.
Bugüne kadar oy attık, hiçte benim düşüncelerime uygun hareket etmediler, her tarafa eğilerek bu işler olmaz.
Sen sosyal demokrat, halkçı bir parti isen ona göre hareket edeceksin, Sol demekten korkmayacaksın.!!
Bırak ilk başlarda oy oranın az olsun, ilkeli ol, o oylar bir müddet sonra artar, dürüst insanlar olsun yeterki.
Rahmetli Ecevit'ide bu arada rahmet ile analım...
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.