Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.01.16, 18:56   #15
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2016’da AKP’nin Fay Hatları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Belediye ile ilgili sıkıntılar varsa, ki var diyorsun, Parti Genel Merkezine şikayet etsinize yahu. Valla ben ederim.

* * *

Bülent Ecevit7in son aldığı yüzde 42 oyu nasıl aldığını da biliniyor.. Kılıçdaroğlu'da aynı taktikler peşinde, kızmamak lazım. Hee kızan kızsın, ben kızmıyorum. En azından en demokrat parti lideri. Ama işte yine de yetmiyor, yetemiyor, yetmez de. Ne yaparsa yapsın, yine de yetmeyecek.

Parti seçim derdine düşmedimi? Kim nereye seçilecek diye, herşey aleni. Ayrıca milletvekillerinin çoğu bu belediye imkanlarına ihtiyaçları olduğu için ses çıkaramıyorlar, zamanında anti kunti ilişkileride var meydana çıkar.

İstanbul'da ben sana en az 7 tane iktidar ile hareket eden belediye başkanı sayabilirim.
Al gülüm ver gülüm. Alan memnun satan memnun, bende buna isyan ediyorum işte, bütün olanlar göz önünde parti niye önlem almıyor, sorşturmuyor.
Bozacıyı, şıracıya şikayet etmek gibi birşey senin dediğin.
Burada yazmadığım sana özelden anlatacağım şeylerede senin ağzın açık kalacak..
Şişli belediye başkanı Hayri İnönü garibime yapılan terbiyesizliklere dahi dur diyemediler sevgili Real

Bu haberi oku, bu çocuklar benim arkadaşlarım çok iyi tanıyorum. Bir genel merkez buna tepkisiz kalabiliyorsa ne anlatıyoruz...
Bu çocuklar mahkemeyi kazandılar.
Ben bir yetkili ile ara bulmak için konuşmaya kalktım!
Bana dediği;
kötü niyet tazminatlarını veririz giderler!!!
70.000 bin lira yerine 120.000 kusur binlira verecekler.
Alo dedim kimin parasını kime dağıtıyorsun, orası senin babanın çiftliğimi.
ya işte böyle...
Ayrıca anlatacağım olayda bu değil.

Silivri'de zabıtalar direnişçi belediye işçisini darp etti! - Çağdaş Ses
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.