Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.01.16, 02:07   #20
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161534
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 2016’da AKP’nin Fay Hatları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Defective1907 Mesajı göster
Yüzde yüz katılıyorum... Herkese boncuk dağıtmak neyin nesidir...

Bir siyasi partiyi ayakta tutan şey ilkeleridir... Yoksa gün gelir ANAP olursun DYP olursun çakılır, kalırsın...

Real senin Kılıçdaroğlu'nu desteklediğin konuların 10 mislini Mesut Yılmaz yaptı bu ülkede...
  • BBP'yi meclise soktu...
  • Çakıcı ile işbirliğine gitti...
  • Eroin kaçakçısı adamı oy potansiyeli var diye Van'dan milletvekili yaptı, hem de parti teşkilatının büyük isyanına rağmen...
  • DYP'den oy kapacam diye paso DYP'den milletvekili, belediye başkanı transfer etti...
  • Atatürk düşmanı BBP'yi meclise sokmaya tezat olarak, aynı dönemde REFAHYOL'a karşı askerin Atatürkçü kurtarıcısı oldu...
  • Aşiret ağaları, eski MHP liler, Doğu Karadenizliler ANAP'ın sahibi gibi oldu...

Ek olarak;

Girdiği her seçimden galip çıkan tayyip ağanın herkese boncuk dağıttığı görülmüş iş mi... Adam yeri geliyor "Ananı al,git" diyor, yeri geliyor "İki ayyaş" diyor, yeri geliyor "Kız mı kadın mı bilmem" diyor...

Siyaset böyle olmaz...Böyle siyaset yapılmaz...

Mesele sağcı adamın g.tünü öpmek değildir, mesele sol söylemle sağcıdan oy alabilmektir, mesele ille de oysa...

Ki benim meselem oy değil, oy nedir ya.... Bugün alırsın, yarın almazsın...

Ama eğer ben oy veriyorsam benim beklentilerimi yapacak, ona oy vermeyenlerin değil...

Beni tebaa olarak gördüğü yeter, Ekmel dir Sarıgül dür...

Hala daha aynı çizgide gidiyor...

CHP bu adamı gönderip Mustafa Balbay'ı getiremiyorsa, CHP'ye de yazıklar olsun...
Ya bak işte gördün mü, sen de Mustafa Balbay demişsin. Ben de Mustafa Balbay'dan milletvekili bile olmaz diyorum. Herkesin beğenisine göre lider bulmak mümkün değil.

Oy derdinde değilim diyorsun da, oy almadan da hükümet olabilmek mümkünmü?

MHP gibi küçücük kalınır, hiçbir söz hakkın olmaz.

Velhasıl, bu çatlak sesler parti içinde de var. Akp bizi daha çooook yönetir...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.