Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.01.16, 19:38   #2
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34029
Aldığı Teşekkür: 14666
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Düşündüren Kareler

Bizlere çok şeyler anlatan, bu anlamlı kareler için teşekkürler @Ekin,
Ama itiraf edeyim ki aşağıdaki karikatürün ne anlatmak istediğine bir anlam veremedim.
Yeni doğmuş bir bebeği (ayağından kaptığı gibi) saygısızca ve hoyratça ''okula yetiştirmeye çalışan'' bir baba, karakteri bana (karikatür bile olsa) bana çok uçuk geldi.
Okula ve eğitime önem veren bir baba, yeni doğmuş çocuğuna, müjdeyi veren doktora böylesine 'kaba'' davranmaz.
(Sanırım karikatürist, çocukların çok küçük yaşlarda okula alınmasını hicvetmeyi amaçlamış ama karikatür aşağıdaki şekilde olsa daha anlamlı olurdu, gibime geliyor)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ekin Mesajı göster

Haddim olmayarak, babanın konuşması şöyle olsaydı, karikatür daha uygun olurdu.

Veya ''KURAN KURSUNA GEÇ KALIYO!'' da yazılsaydı anlamlı olurdu.