Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.01.16, 12:06   #9
İklim
Uzman Üye

İklim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 11
Ettiği Teşekkür: 10147
Aldığı Teşekkür: 10767
Rep Derecesi : İklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Nişanlı Çiftlere İlginç Uyarı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
O yasak torba yasayla kaldırıldı.(yanılmıyorsam) Yani resmi nikah mecburiyeti kalktı. Kalksınki insanlar ikinci, üçüncü hatta dördüncü kez dini nikah kıydırabilsin.( müslümanız ya ) 13 yaşındaki kızını evlendirebilsin
Bi eğitim proğramına katılmıştım,insanlar sevdikleri ile bir hayat sürmeli mi sorusuna,hayır diyenlerin ayrıldıkları grup çok dikkatimi çekmişti.Erkekler destekliyor tamam anladımda öcülü,böcülü hanımlar neden o gruptaydı acaba diye düşünmüştüm.
4 Üyemiz İklim'in Mesajına Teşekkür Etti.