Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.01.16, 12:37   #5
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 541
Mesajlar: 2,815
Ettiği Teşekkür: 21794
Aldığı Teşekkür: 11420
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: ABD Kongresi’ne Rapor: Türkiye’nin Bölgeyi Şekillendirici Gücü Azalı

Ve kaldı ki sn Aristo anlayışıma göre, Türkiye’nin Bölgeyi Şekillendirme adı altında bir görevi yoktur. Bölgede yaşayan tüm ülkeler BM üye bağımsız olan idari rejimleri tartışılsa bile bağımsız olan ülkeler! Ülkelerin iç işlerine karışmak, hele hele okyanus ötesinden gelerek Türkiye dahil iç işlerine müdahil olarak ayar çekmeye kalkmak kabul edilmez davranışlardır. Bölgenin şekillenmesini kendi arzularına ve çıkarlarına göre isteyen kolonici emperyalist çıkarcı, sömürgeci kan emicilerdir. Kendini sahip oldukları güç ile dünyanın Jandarması gören gücünden dolayı her kanunsuzluğu kendine reva ve mübah gören dünyanın aynızamanda eşkıyası olan devletlerdir.

Türkiye, bölgesindeki sınır komşularını değişitirip Avusturalya'ya, Yeni Zelanda'ya yamayamayacağına göre bizede bir zaman hoş gelen komşular ile sıfır sorun politikasını yurtta sulh, cihanda sulh ilkesi ile sürdürmek zorundadıdır.. Bir eksiğimiz var idarede olanlar milli değildir ulusalcı değildir! Yurtsever değildir.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.