Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.01.16, 23:52   #10
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13684
Aldığı Teşekkür: 9778
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Nişanlı Çiftlere İlginç Uyarı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İklim Mesajı göster
Bi eğitim proğramına katılmıştım,insanlar sevdikleri ile bir hayat sürmeli mi sorusuna,hayır diyenlerin ayrıldıkları grup çok dikkatimi çekmişti.Erkekler destekliyor tamam anladımda öcülü,böcülü hanımlar neden o gruptaydı acaba diye düşünmüştüm.
Sence o grupun ruh sağlığı yerindemiydi? Sevmediği insanla bir ömür geçirmeyi kimse istemez anlarım da, sevdiğiyle neden geçirmek istemesin?

Yukarıda ki yorumumu düzeltiyorum; Mayıs 2015 te adı geçen yasa, Anayasa mahkemesi tarafından eşitliğe aykırı gerekçesiyle iptal edildi.

Evlilik dışı beraberlikler suç sayılmadığı için, dini nikahla birlikteliklerde suç sayılamaz gerekçesi getirilmiş. Sağlıklı bir toplum için doğru diyebiliriz, bizimde içinde bulunduğumuz az gelişmiş toplumlar için çok zararlı, yanlış sonuçlar doğurabilir. Artık hiç kimse Türkiye'de kaç tane 13 yaşında çocuk evlendirildiğini bilemiyecek. Bunu engelleyemeyecek. Birden fazla evlilikler legalleşecek