Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.01.16, 23:32   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhaba Forum Gerçekliler :) (Leylifer)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Leylifer Mesajı göster
İnsanlıkarayan uyarınız ve samimi hosgeldin mesajınız için teşekkürler. Forumda mobil kullanmak gerçekten zormuş ama dikkat etmeye çalışırım. Noktalama işaretleri önemli tabi ki... İlgi alanım özellikle psikoloji ve edebiyat, o bölümlerde nacizane katkım olabilir diye düşünmekteyim. Yaş otuzbeş yolun yarısı, eğitim lisansüstüne devam. Meslek uzmanlık. Burada insanlar kendinden neler anlatıyor bilmiyorum ama tanır öğrenirim inşallah. Her insan küçük bir evren parçası her fikir o evrenden bir değer... Öğrenmeye devam
Mobil Sürüm ile Gönderildi

He büüü, yeniden hemen bir hamlede silindik.

Sey yani, bos mezar bulamadigimiz icin halen buradayiz.

Daha gecen senenin son ceyreginde, Doktorum kapl krizi gecirecekti.

Ritun kontrolde, kanimin sekerini görünce, halen ayakta durabildigime inanamamisti.

Dedim ya, bos mezar bulma firsatimiz yoktu.

Alıntı:
İlgi alanım özellikle psikoloji ve edebiyat, o bölümlerde nacizane katkım olabilir diye düşünmekteyim.
Iyi yani.
Benim gibi, ebediyat düsmaninla cok isin olucagini düsünüyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.