Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.01.16, 23:54   #19
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Merhaba Forum Gerçekliler :) (Leylifer)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Leylifer Mesajı göster
İnsanlıkarayan uyarınız ve samimi hosgeldin mesajınız için teşekkürler. Forumda mobil kullanmak gerçekten zormuş ama dikkat etmeye çalışırım. Noktalama işaretleri önemli tabi ki... İlgi alanım özellikle psikoloji ve edebiyat, o bölümlerde nacizane katkım olabilir diye düşünmekteyim. Yaş otuzbeş yolun yarısı, eğitim lisansüstüne devam. Meslek uzmanlık. Burada insanlar kendinden neler anlatıyor bilmiyorum ama tanır öğrenirim inşallah. Her insan küçük bir evren parçası her fikir o evrenden bir değer... Öğrenmeye devam
Mobil Sürüm ile Gönderildi
Evet sitede telefon ile girerek yazmak, imlalara dikkat etmek hakikatten zor.

Google böyle istedi, uyduk haliyle..

Daha kullanışlı hale getirememek de bizim ayıbımız. Maddi yönü zerre kadar önemli değil, diğer versiyonları beğenmeme durumları var. Çaresine bakacağız, arayışlar sürüyor.

Ama siteye cep telefonundan girip de, masaüstü veye laptop ile gibi görmek de mümkün.

Konusu burada tıklayınız.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.