Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 00:17   #9
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161542
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal Mesajı göster
Sen kendine göre lider bulmuşsun, biz daha arayış içerisindeyiz.
Kartal benim nasıl lider istediğimden hiç bahsetmedim... Zaten kafama göre lider bulmam mümkün değil... Ben kendimi bile zaman zaman beğenmeyen, özeliştiri yapan biriyim...

Sorumun yanıtını alamadım...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
CHP, Atatürk ilkeleri, laik, demokratik hukuk ilkeleri prensiplerinden koptukça ve içindeki gerçek Kemalist ve Cumhuriyetçi unsurları dışladıkça; daha da doğrusu AKP' ye zihnen yaklaştıkça asla muhalefet falan yapamaz ve yapamayacaktır.

Daha evelsi gün Kemal Kılıçdaroğlu oy yüzdesi 1' i bile geçmeyen bir sosyal demokrat (!) parti ile birleşmek için ''gerekirse CHP amblemini değiştiririz'' demişti.

Eski solculardan olduğum, çok sayıda politik kürt tanıdığım için, kürtlerin genel itibarı ile Atatürk, Cumhuriyet, laiklik gibi konularda hassas olmadıklarını çok iyi biliyorum.

Kürtlerin kimliğine saygı duyarım. Kimseyi bölücü olmadıkça kürt diye aşağılamam.

Ama Deniz Baykal' ın ''karantinaya'' alınıp yerine kürt kökenli Kılıçdaroğlu' nun getirlmesinin nerede ve ne amaçla planlandığını hepimiz biliyoruz.

CHP ulusalcı ama akılcı bir muhalefet yapmadıkça hep kaybeden olacaktır. Ve bu CHP, başında ve yönetiminde dinciler ve bölücüler olduğu sürece asla gerçek bir muhalefet yapamaz; yapamamıştır ve yapamayacaktır.

Kemal Kılıçdaroğlu' nun liderliğindeki CHP daha çok seçimde ''ama onurumuzla kaybettik'' edebiyatı yaparak Atatürk ülkelerinin ver laik cumhuriyetin yıkılmasını halka aptal aptal izlettireceklerdir.
Aristo, siyaset ile yakından ilgilisin...
Varsayalım CHP nin başına sen geldin, oy oranında bir değişiklik olabilir mi?

* * *

Kısa ve net... Atatürk CHP nin başına gelse değişen hiçbir şey olmaz...

O nedenle CHP yi eleştirmek beyhude.. Sorun CHP de değil, yönetiminde değil.. Türk halkını eleştirin ki yazılanlar daha manalı olsun...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.