Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 01:34   #12
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Ben sadece buna cevap vereyim, gerisine vermek niyetim yok gerçekten saptırılmasından sıkıldım, Bekir Çoşkun'a bende şimdi kızmaya başladım senin gibi.

!!HGS den ceza yemişsin, CHP ye çatıyorsun. CHP ye veryansın etmen yerine, akp ye veryansın etmen gerek...!!

O adamlardan ben medet ummuyorum, umsam oy verirdim.
CHP'li bir Allahın kulu vekil dile getirdimi diye sordum, dile getirseler ağızlarımı yorulurdu, sen yine anlamak istediğin gibi anla. Bu haksızlığı kamuoyu ve mecliste dile getirmek çok zormu? ayrıca o haksız cezalar sadece bana değil yüzlerce binlerce hatta onbinlerce kişiye geldi.
15 gün sonra bakan bilmemkaçbinAli efendi çıkıp HGS lerde problemler olduğunu kabul etti ama biz yasal süre içerisinde cezaları ödemek zorunda idik.
Herhangi bir yol falanda göstermedi.
Ama muhalefeti böyle konular ilgilendirmiyor ben AKP'ye kızayım. Tamam öyle yapayım o zaman., sanki onlara kızmıyormuşum gibi beni gösterme.
Sen ne kadarını biliyorsun bilmiyorum ama buralarda 7000-10000 ve tl ceza gelenler var, bu toplumsal bir problem değilmidir? muhalefetin görevi bunların üzerwine gitmek değilmidir?

Sahi muhalefetin görevi ney?

Bakan beyin açıklamaları televizyondada vardı.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.