Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 01:55   #13
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161534
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Güzel ağbim Kartal.. Senin canının yandığı yönden bakıyorsun sadece...

Hiçbir TV CHP lilerin icraatlarını göstermiyor. Halk TV den o nedenle bahsettim. Diyarbakır Sur ilçesi aynı Suriye gibi oldu. Orada ölen masumlarda var. Onlar dile getiriliyor, yine tık yok... Suriye'nin de bu hale gelmesinden iktarın da payı var...

Suudiler gibi rezil bir ülke ile kanka haline geldik...

Neyse, valla ülkenin halini düşündükçe geriliyorum ben... Bu ülke manyak bişe oldu çıktı...

* * *

Konuya dönecek olursam, Bekir Coşkun'un bu yazısı dikkate alınmayacak bir yazı...

Gündem bu kadar yoğunken, CHP nin Ocak 15-16 sında yapacağı kurultay'a mı kaldı?????

Delegeymiş. Delege sisteminin kaldırılması ile ilgili CHP nin girişimlerinden bir gazetecenin haberi olması lazım, mutlak lazım....

Beni zorha CHP li yapacaklar ama olmam.. Ben daha sivriyim...

Öyle sıkmabaşa hoşgörülü yaklaşamam... Bunun giyim özgürlüğü ile de hiç ilgisi yok...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.